Craiova meniu:

Universitatea Craiova - Fotbal Universitatea Craiova din Voluntari

Craiova, victorie la Voluntari16-02: Craiova, victorie la Voluntari
U Craiova a plecat cu toate punctele de la Voluntari dupa victoria cu 1-0 obtinuta in urma golului marcat in prima repriza de Nicusor Bancu.

Finalul n-a fost lipsit de incrancenare si tensiune dupa ce gazdele au primit un penalty, car ... [ continuare ]
Din categoria Stiri Stiri Universitatea Craiova
Stiri din Voluntari - Stiri din Rom�nia

U Craiova revine pe primul loc in playout dupa victoria cu Voluntari25-04: U Craiova revine pe primul loc in playout dupa victoria cu Voluntari
Debut cu stangul pentru FC Voluntari pe propria arena “Anghel Iordanescu” in fata celor de la CSU Craiova. Oltenii s-au impus cu 2-0 si revin pe primul loc in clasamentul din playout. Nuno Rocha a deschis scorul in minutul 33 cu un sut la coltul lung ... [ continuare ]