Nicio surpriza

[ Categoria Stiri Universitatea Craiova ]
[ Data: 2007-09-01 ]
[ Tara România ]
 1520 Intr-una din partidele de foc ale etapei a sasea a Ligii I la fotbal, Rapid a trecut cu 2-0 de Universitatea Craiova dar golurile au venit in ultimele 10 minute cand oltenii jucau cu un om in minus.

Nota actuala: 9 (din 1 note acordate) - Acorda o nota!

Comentarii
Era de asteptat
(Comentariu introdus de Adrian. Data introducere: 0000-00-00 00:00:00)

Website-ul nu este raspunzator pentru comentarii!
Nu puteti scrie comentarii pentru ca nu sunteti logat!

Alte titluri din aceeasi categorie

16-02: Craiova, victorie la Voluntari
U Craiova a plecat cu toate punctele de la Voluntari dupa victoria cu 1-0 obtinuta in urma golului marcat in prima repriza de Nicusor Bancu.

Finalul n-a fost lipsit de incrancenare si tensiune dupa ce gazdele au primit un penalty, car ... [ continuare ]
Din categoria Stiri Universitatea Craiova

12-02: Dubla victorie pentru sportul craiovean
Dupa marea realizare a echipei de handbal feminin a capitalei Olteniei, SCM CRAIOVA, care a batut in deplasare in Danemarca, pe Randers, si s-a calificat in sferturile Cupei EHF, echipa de fotbal CS Universitatea Craiova a invins cu 1-0 echipa Sepsi ... [ continuare ]

25-01: Craiova, victorie cu Zaglebie Lubin
Echipa CS Universitatea Craiova a castigat, joi, amicalul cu polonezii de la Zaglebie Lubin. Oltenii s-au impus cu 2-0, prin golurile marcate de Barbut, in minutele 34 si 85.

Devis Mangia a inceput meciul in formula: Calancea – Dimit ... [ continuare ]

24-01: U Craiova a realizat al doilea transfer al iernii
U Craiova s-a înțeles cu atacantul croat Dominik Glavina. Acesta a semnat un contract valabil până la sfârșitul sezonului, cu opțiune de prelungire pe încă trei ani, se arată pe site-ului oficial al oltenilor.