Detalii stire 3714 Meciurile amicale in cantonamentul din Antalya !

[ Categoria Stiri Universitatea Craiova ]
[ Data: 2011-01-25 ]
[ Tara România ]
 3714 In cadrul stagiului de 18 zile, Universitatea Craiova va sustine si cinci partide de verificare, mai multe dintre ele urmand a fi transmise in direct la TV în România. Printre adversari se numara echipa din liga secunda din Rusia, Shinnik Yaroslavl (locul 11), meci programat pe 4 februarie, Mlada Boleslav (locul 5 in prima liga din Cehia) pe 6 februarie, iar in data de 8 februarie Universitatea va intalni o echipa din prima liga canadiana. Ultimele doua partide-test se vor disputa pe 10 şi 12 sau 13 februarie, adversarii nefiind, deocamdata, stabiliti cu exactitate.

Nota actuala: 9.67 (din 3 note acordate) - Acorda o nota!